היי, אני ריף בן גיאת. הסיפור שלי מתחיל לפני כארבע שנים בזימבבואה (כן, כן, גרנו ,בזימבבואה) שם רכשתי משקפי שמש עגולים קטנים, בצבע ירוק מט משגע. התאהבתי בצבע בסגנון המיוחד ובאיכות- תמהיל שלא מוצאים בקלות בחנויות, בטח לא במחיר שווה לכל כיס. 
מיד ידעתי שכשאחזור לארץ אביא את המותג לישראל.

ומאז, משנת 2019, אני מייבאת את משקפי השמש מלונדון, וכמובן שאני עדיין מביאה את הדגם הירוק המשגע- נקרא אן, ומאושרת לראות אתכן מתאהבות במשקפי השמש האלה כמוני. הפידבקים שלכן נהדרים ואני מתאהבת במה שאני עושה יותר ויותר.

בכל עונה אני מלקטת את הדגמים החמים והאופנתיים ביותר באירופה! אני מביאה משקפי שמש במגוון סגנונות, גדלים, וצבעים, כאלה שלא רואים בכל מקום תוך הקפדה על איכות.

משקפי השמש עשויים מחומרים חזקים ועמידים, המסגרות והעדשות איכותיות מאוד - עדשות משקפי השמש של ריף סיסו עומדות בתקנים עולמיים לרבות מכון התקנים הישראלי והאירופאי. 
והמחיר - הכי ראוי שיש!  כי בזה אני מאמינה, מוצר יפה ואיכותי לא חייב להיות מאוד יקר!
אני כ"כ מאמינה במשקפי השמש שלי שאני נותנת אחריות לחצי שנה!

ואיפה כל זה קורה?
באמצעות האתר, כל אחת יכולה לרכוש את משקפי השמש שלה ולקבל אותם במהירות. לעיתים קרובות אני מביאה דגמים חדשים והאתר מתעדכן כל הזמן.
במידה ואתן זקוקות לסיוע, דרך האתר ניתן לשלוח לי הודעת ואטסאפ ולהתייעץ איתי. אני עוזרת באהבה גדולה!

בנוסף, אני נמצאת בירידים ובמכירות פופ אפ בכל רחבי הארץ.
אני משתתפת ביריד החלומות של נתנאלה, ביריד ה- Dress Code  בחיפה ובעוד המון ירידים. חשוב לי להגיע למגוון רחב של מקומות, באמצעות חיבורים מעניינים וקשרים עם עסקים ונשים מעוררי השראה.

מזמינה אתכן להירשם לרשימת התפוצה (בתחתית העמוד)  וכך תוכלו להתעדכן על אירועי מכירה ועל מוצרים חדשים שעולים לאתר.

ריף סיסו מתחייבת:
* שירות מצוין לאורך כל הדרך!
* משלוחים מהירים לכל הארץ.
* אחריות לחצי שנה.
* עדשות משקפי השמש בעלות מסנן קרינה UV400.

נשיקות,
ריף